Apartament 3+1+Blk me qira, Rruga e Kavajes, 1500 Euro

 • € 1,500/Ne muaj
Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera

Apartament 3+1+Blk me qira, Rruga e Kavajes, 1500 Euro

Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 1,500/Ne muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira apartament 3+1+Blk, Rruga e Kavajes, 1500 Euro

• Tipologjia: 3+1+Blk

• Adresa: Rruga e Kavajes, prane Spitalit Gjerman

• I mobiluar

• Kati 6

•Pallat i ri

• 💶 1500 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qira apartament 3+1, me një sipërfaqe 125m² dhe ndodhet ne katin e 6 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar ne menyre bashkekohore, i pajisur me kondicioner ne cdo dhome. Organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone te bollshem.

Ndodhet ne nje zone qe ofron cdo facilitet te nevojshem dhe mjaft te preferuar per banim.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼Megina-Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 9 Tetor, 2023 at 4:19 pm
 • ID e pronës: MRE-9880
 • Çmimi: € 1,500/Ne muaj
 • Sip. totale: 125 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Adresa Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Rruga e Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509