Apartament 3+1+bllk Me Qira Tek pallatet e Tom Doshit, 320 euro

 • € 320
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 3+1+bllk Me Qira Tek pallatet e Tom Doshit, 320 euro

Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 320

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 3+1+bllk te pallatet e Tom Doshit , 320 Euro
• Tipologjia: 3+1+ballkon
• Adresa: Prane Pallateve te Tom Doshit
• E pa mobiluar
• Kati 3
• 💶 320 euro/muaj

✨ Informacion mbi Pronën:
Jepet me qera apartament 3+1, me një sipërfaqe prej 80 m² dhe gjendet në katin 3 të një pallati
Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet  i pa mobiluar

Detajet

Përditësuar 23 Nëntor, 2023 at 5:50 pm
 • ID e pronës: MRE-20707
 • Çmimi: € 320
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
morina real estate
 • morina real estate
Whatsapp +355694050132