Apartament Garsoniere Me Qira, Fakulteti i Mjeksise, 280 Euro

 • € 280
Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Rented

Apartament Garsoniere Me Qira, Fakulteti i Mjeksise, 280 Euro

Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 280

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Garsoniere, tek Fakulteti i Mjeksise 280 Euro

 

• Tipologjia: Garsoniere

• Adresa: Fakulteti i Mjeksise

• i Mobiluar

• Kati 1

• 280 euro/muaj

• Pallat i Ri

 

Informacione rreth prones:

Jepet me qira Garsoniere, tek Fakulteti i Mjeksise me siperfaqe prej 35 m².

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje+ kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte shume te mira. Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe te preferuar per banim me te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 18 Korrik, 2023 at 4:37 pm
 • ID e pronës: MRE-14051
 • Çmimi: € 280
 • Sip. e pronës: 35 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Garsoniere
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Gesana Morina
 • Gesana Morina
Whatsapp +355692040518