Apartament Garsoniere Me Qira, Qyteti studenti ,Rruga Budi, 280 Euro i diskutueshem.

 • € 280
Rruga Pjetër Budi, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament Garsoniere Me Qira, Qyteti studenti ,Rruga Budi, 280 Euro i diskutueshem.

Rruga Pjetër Budi, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 280

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Garsoniere, tek Qyteti Studenti  280 Euro

 

• Tipologjia: Garsoniere

• Adresa: Qyteti Studenti

• i Mobiluar

• Kati 1

• 280 euro/muaj

• vile 3 kateshe

 

Informacione rreth prones:

Jepet me qira Garsoniere, tek Qyteti Studenti me siperfaqe prej 35 m².

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje+ kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte shume te mira. Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe te preferuar per banim me te gjitha facilitetet e nevojshme.preferohen cift ose vajza.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 23 Tetor, 2023 at 1:05 pm
 • ID e pronës: MRE-18871
 • Çmimi: € 280
 • Sip. totale: 35 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Garsoniere
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Adresa Rruga Pjetër Budi, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhuljo Bregu
 • Xhuljo Bregu
Whatsapp +355692040518