Apartament Garsoniere Me Qira, Qyteti Studenti ,Rruga Budi,250 Euro .

 • € 250
Rruga Pjetër Budi, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament Garsoniere Me Qira, Qyteti Studenti ,Rruga Budi,250 Euro .
Rruga Pjetër Budi, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Garsoniere, tek Qyteti Studenti  250 Euro

 

• Tipologjia: Garsoniere

• Adresa: Qyteti Studenti

• i Mobiluar

• Kati 1

• 250 euro/muaj

• vile 3 kateshe

 

Informacione rreth prones:

Jepet me qira Garsoniere, tek Qyteti Studenti me siperfaqe prej 35 m².

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje+ kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte shume te mira. Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe te preferuar per banim me te gjitha facilitetet e nevojshme.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 28 Shkurt, 2024 në 10:54 am Përditësuar 2 Prill, 2024 at 12:59 pm
 • ID e pronës: MRE-32948
 • Çmimi: € 250
 • Sip. totale: 35 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Pjetër Budi, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Qyteti Studenti/Vilat Gjermane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhulio Bregu
 • Xhulio Bregu
+355692040518