Apartament Garsoniere Me Qira, Rruga Siri Kodra, 340 Euro

 • € 340
Siri Kodra, Rruga Siri Kodra, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament Garsoniere Me Qira, Rruga Siri Kodra, 340 Euro

Siri Kodra, Rruga Siri Kodra, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 340

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament Garsoniere, Rruga Siri Kodra, 340 Euro

• Tipologjia: Garsoniere

• Adresa: Siri Kodra

• I mobiluar

• 340 euro

 

✨ Informacione rreth prones.

Jepet me qira garsoniere.Kushtet jane shume te mira.Organizimi i garsonieres behet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, dhe tualet. Eshte totalisht e mobiluar.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 18 Nëntor, 2023 at 7:53 pm
 • ID e pronës: MRE-20627
 • Çmimi: € 340
 • Sip. totale: 40 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Garsoniere
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Siri Kodra, Rruga Siri Kodra, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erion Mustafa
 • Erion Mustafa
Whatsapp +355694050128