Apartament Me Qera 1+1 250€ Yzberisht

 • € 250
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament Me Qera 1+1 250€ Yzberisht

Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1 Yzberisht 250 euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa:Yzberisht

• i mobiluar

• Kati 3

• pallat ekzistues

•  250 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 1 te nje pallati te ri me ashensor me siperfaqe 45 m² ne Yzberisht  Ambienti eshte i organizuar nga  dhoma gjumi, kuzhina dhe dhoma e ndenjes e perbashket dhe nje tualet Ka mundesi parkimi. Hyrja eshte e  mobiluar.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 20 Nëntor, 2023 at 4:58 pm
 • ID e pronës: MRE-20799
 • Çmimi: € 250
 • Sip. e pronës: 45 m²
 • Sip. totale: 45 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Adresa Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
morina real estate
 • morina real estate
Whatsapp +355694050132