Apartament Me Qera 1+1, Astir, 300 Euro

 • € 300
Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament Me Qera 1+1, Astir, 300 Euro

Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1 Astir, 300 euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa:Rruga Sabri Preveza

• Bosh

• Kati 4

• pallat i ri

• 300 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri pa ashensor me siperfaqe 65m².Ambienti eshte i organizuar nga dhoma e gjumit, kuzhina dhe dhoma e ndenjes nje tualet dhe ballkoni. Apartamenti jepet bosh vetem me kundrabufen(sobe gatimi dhe frigorifer).

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Nëntor, 2023 at 1:32 pm
 • ID e pronës: MRE-20923
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Adresa Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256