Apartament Me Qera 1+1, Astir, 400 Euro

 • € 400
Rruga Nexho Konomi, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament Me Qera 1+1, Astir, 400 Euro

Rruga Nexho Konomi, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1 Astir, 400 euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Astir

• i mobiluar

• Kati 3

• pallat i ri

•  400 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 1 te nje pallati te ri me siperfaqe 90m² ne Kompleksin Green city.Ambienti eshte i organizuar nga  dhoma e gjumit, kuzhina dhe dhoma e ndenjes nje tualet dhe ballkoni.  Eshte e mobiluar me arredim bashkekohor me kushte shume te mira. Preferohen cift ose familje.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 17 Tetor, 2023 at 11:09 am
 • ID e pronës: MRE-18527
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Adresa Rruga Nexho Konomi, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256