Apartament me Qera 1+1 Emerald Senter 83m2 400Euro

 • € 400
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament me Qera 1+1 Emerald Senter 83m2 400Euro

Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1 Rruga 5 Maji Emerald Senter , 400Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: 5Maji Emerald Senter

• I pa mobiluar

• Kati 8 banim

• Pallat i ri me ashensor

• 💶 400 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 me qera tek Emerald Center 83 m2 400 euro ne muaj. Apartamenti eshte i sapo perfunduar dhe ndodhet ne katin e 8 ne nje nga komplekset me te mira. Apartamenti ka organizimi shume te mire, i pershtatshem per banim ose per zyra. Apartamentit jepet bosh. Mundesi parkimi.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 18 Nëntor, 2023 at 12:03 pm
 • ID e pronës: MRE-20371
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 83 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127