Apartament me Qera 1+1, Komuna e Parisit-Perball Kompleksit Kikat 2 , 550 EURO

 • € 550/muaj
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament me Qera 1+1, Komuna e Parisit-Perball Kompleksit Kikat 2 , 550 EURO

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 550/muaj

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Tek Komuna e Parisit, 550 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Komuna e Parisit

• i Mobiluar

• Kati 2

• 550euro/muaj

 

Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament, me siperfaqe prej 60m².

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje+ kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte shume te mira. Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe te preferuar per banim me te gjitha facilitetet e nevojshme.Ndodhet ne katin e 2 dhe ka ashensor +post parkimi.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 23 Gusht, 2023 at 11:08 am
 • ID e pronës: MRE-15862
 • Çmimi: € 550/muaj
 • Sip. e pronës: 60 m²
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Komuna e Parisit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rei Prrenjasi
 • Rei Prrenjasi
Whatsapp +355692040258