Apartament me Qera 1+1, Tek Pallatet e Verdha, Terminali Veri-Jug, 330 Euro

 • € 330
Casa Italia, SH1, Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Rented

Apartament me Qera 1+1, Tek Pallatet e Verdha, Terminali Veri-Jug, 330 Euro

Casa Italia, SH1, Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 330

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera 1+1, Tek Pallatet e Verdha, Terminali Veri-Jug, 330 Euro

 

• Tipologjia: 1+1+blk

• Adresa: Tek Pallatet e Verdha, Terminali Veri-Jug

• i Mobiluar

• Vile private

• Kati 3

• 330 euro/muaj

 

Informacione rreth prones:

Jepet me qira 1+1, Tek Pallatet e Verdha, Terminali Veri-Jug, me siperfaqe prej 50 m².

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje+ kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte shume te mira. Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe te preferuar per banim me te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 26 Korrik, 2023 at 9:58 am
 • ID e pronës: MRE-14210
 • Çmimi: € 330
 • Sip. e pronës: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Casa Italia, SH1, Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Kashar

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Gesana Morina
 • Gesana Morina
Whatsapp +355692040518