Apartament Me Qera 1+1, Yzberisht, 320 Euro

 • € 320
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament Me Qera 1+1, Yzberisht, 320 Euro

Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • € 320

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1 Yzberisht, 320 euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga 3 Deshmoret prane KMY

• i mobiluar

• Kati 7

•  320 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor me siperfaqe 70 m² ne rrugen 3 Deshmoret prane KMY .Ambienti eshte i organizuar nga dhoma e gjumit, kuzhina dhe dhoma e ndenjes nje tualet dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 6 Nëntor, 2023 at 11:05 am
 • ID e pronës: MRE-19722
 • Çmimi: € 320
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Adresa Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256