Apartament me qera 1+1+2 ballkone, rruga bardhyl, 400€

 • € 400
Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament me qera 1+1+2 ballkone, rruga bardhyl, 400€

Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 1+1+2ballkone, rruga bardhyl, 400€

• Tipologjia: 1+1+2blk

• Adresa:  rruga bardhyl prane umt

• i Mobiluar e kompletuar

• Kati 2 me ashensor

• 400 €/ muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1+2 ballkone me siperfaqe 91 m² ne katin e 2 te nje pallati.Apartamenti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes, 1 tualet 2ballkone. Eshte totalisht i mobiluar.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 22 Dhjetor, 2023 në 12:13 pm Përditësuar 22 Dhjetor, 2023 at 12:13 pm
 • ID e pronës: MRE-23782
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 91 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135