Apartament me Qera 2+1 , 21 Dhjetori-Ish Parku i Autobuzave, 600 Euro

 • € 600/muaj
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament me Qera 2+1 , 21 Dhjetori-Ish Parku i Autobuzave, 600 Euro

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 600/muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, 21 Dhjetori , 600 euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: 21 Dhjetori-Ish Parku i Autobuzave

• i mobiluar

• Kati 3

• pallat ekzistues

• 💶 600 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 65m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati ekzistues .

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, i mobiluar tërësisht me mobilim bashkekohor dhe përbëhet 2 dhoma gjumi, sallone ndenje, ambienti i gatimit,  ballkoni dhe tualeti. I pajisur me kondicioner .

Shtepia eshte e pa banuar me pare me mobilim te ri .

Preferohen familje.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 9 Nëntor, 2023 at 3:08 pm
 • ID e pronës: MRE-17888
 • Çmimi: € 600/muaj
 • Sip. e pronës: 65 m²
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Adresa 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258