Apartament me qera 2+1 +2blk bosh 550Euro prane Vila Gold

 • € 550
Vila Gold, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament me qera 2+1 +2blk bosh 550Euro prane Vila Gold

Vila Gold, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1 , bosh  , 550 Euro

• Tipologjia: 2+1+2ballkone

• Adresa: Rruga e Dibres prane vila Gold

• bosh

• Pallat i ri

• Kati 10 me ashensor

•  550 Euro /muaj
✨ Informacione rreth prones:
Jepet e qera apartament 2+1 me siperfaqe 91m² ne katin e 10 te nje pallati te ri me ashensor ne rrugen e Dibres. Ambjenti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi , kuzhina bashke me dhomen e ndenjes dhe nje tualet dhe 2 ballkone.
Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

Detajet

Publikuar më 2 Dhjetor, 2023 në 3:35 pm Përditësuar 2 Dhjetor, 2023 at 4:00 pm
 • ID e pronës: MRE-22005
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 91 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 10
 • Adresa Vila Gold, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135