Apartament me Qera 2+1, Astir, 350 Euro

 • € 350/muaj
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament me Qera 2+1, Astir, 350 Euro

Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 350/muaj

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, Astir, 350 Euro.

Tipologjia: 2+1

Adresa: Astir

e pamobiluar

Kati: 2

350 Euro

Ambienti i banimit ndodhet ne katin e dytë te nje apartamenti, ka sipërfaqe prej 100 m2 dhe një banjo.

Ndodhet ne një nga arteriet kryesore te Tiranës, mbrapa Alpha Bank

Per informacione te metejshme mos ngurroni te na kontaktoni

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 5 Shtator, 2023 at 3:39 pm
 • ID e pronës: MRE-16514
 • Çmimi: € 350/muaj
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Zona Astir

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rei Prrenjasi
 • Rei Prrenjasi
Whatsapp +355692040258