Apartament Me Qera 2+1, Astir, 400 Euro

 • € 400
Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Rented

Apartament Me Qera 2+1, Astir, 400 Euro

Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1 Astir, 400 euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Astir

• i mobiluar

• Kati 1

• pallat i ri

•  400 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 1 te nje pallati te ri me siperfaqe 105m².Ambienti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, kuzhina dhe dhoma e ndenjes nje tualet dhe ballkoni.  Eshte e mobiluar me arredim bashkekohor me kushte shume te mira.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Shtator, 2023 at 11:10 am
 • ID e pronës: MRE-16742
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 105 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tiranë
 • Zona Astir

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256