Apartament Me Qera, 2+1, Farmacia 10, 400 Euro/Muaj

 • € 400
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament Me Qera, 2+1, Farmacia 10, 400 Euro/Muaj

Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina jep me Qera, 2+1, Farmacia 10, 400 Euro/Muaj

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga e Dibres, Kompleksi Arlis

• Kati 9

• 450 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Agjencia Imobiliare Morina Jep me qera apartament 2+1+bllk me nje siperfaqe totale prej 85m². Apartamenti gjendet ne katin e 9 te nje pallati te ri, tek Kompleksi Arlis ne Rrugen e Dibres, Tek Farmacia 10. Apartamenti ofrohet bosh me te gjitha kushtet dhe eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, 2 tualete dhe ballkoni. Apartamenti jepet per here te pare me qera.

Pagesa e mirëmbajtjes dhe e ashensorit e paguar.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Janar, 2024 në 2:02 pm Përditësuar 22 Janar, 2024 at 10:29 am
 • ID e pronës: MRE-26422
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 10
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhuljo Bregu
 • Xhuljo Bregu
Whatsapp +355692040518