Apartament Me Qera 2+1, Kodra e Diellit, 450 Euro

 • € 450
Rruga Rrapo Hekali, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament Me Qera 2+1, Kodra e Diellit, 450 Euro

Rruga Rrapo Hekali, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1 Kodra e Diellit, 450 euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:Rruga Rrapo Hekali

• i mobiluar

• Kati 4

•pallat ekzistues

•  450 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati ekzistues me siperfaqe 85m² ne rrugen Rrapo Hekali prane rezidences Kodra e Diellit 1. Ambienti eshte i organizuar nga  dy dhoma gjumi, kuzhina dhe dhoma e ndenjes nje tualet dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 27 Tetor, 2023 at 10:53 am
 • ID e pronës: MRE-19045
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit
 • Adresa Rruga Rrapo Hekali, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Farkë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256