Apartament me qera 2+1 Liqeni Thate 150m2

 • € 480
Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament me qera 2+1 Liqeni Thate 150m2

Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 480

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartamen 2+1 , Liqeni i Thate 480 euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Liqeni i Thate

• E mobiluar

• Apartament

• Siperfaqe 150m²

• 💶 480 euro

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qira Apartamen , me një sipërfaqe totale 150m² dhe gjendet ne nje zone shume te qete te Liqeni i Thate . Shtëpia organizohet shumë mirë dhe është tërësisht e mobiluar pervec TV.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 me ashensor.

 

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Përditësuar 18 Nëntor, 2023 at 11:34 am
 • ID e pronës: MRE-20507
 • Çmimi: € 480
 • Sip. totale: 150 m²
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Adresa Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Farkë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127