Apartament Me Qera – 2+1 Prane Shkolles Se Bashkuar, 250 Euro i Diskutueshem

 • € 250/Muaj
Rruga Njazi Meka, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Rented

Apartament Me Qera – 2+1 Prane Shkolles Se Bashkuar, 250 Euro i Diskutueshem

Rruga Njazi Meka, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 250/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1 Rruga Njazi Męka, 250 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Njazi Meka, prane shkolles se bashkuar

• bosh

• Kati 2

• pallat i ri

•  250 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 70m² dhe gjendet ne katin e 2 te nje pallatit tek rruga Njazi Meka. Apartamenti eshte bosh. e pajisur the me konditioner. Apartamenti organizohet nga dy dhoma gjumi, ambient gatimi dhe 1 tualet.

 

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 14 Korrik, 2023 at 7:43 am
 • ID e pronës: MRE-13669
 • Çmimi: € 250/Muaj
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Njazi Meka, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Shkolla e Bashkuar

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Gesana Morina
 • Gesana Morina
Whatsapp +355692040518