Apartament me Qera 2+1, Selite, Bosh, 300 Euro

 • € 300/muaj
Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament me Qera 2+1, Selite, Bosh, 300 Euro

Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • € 300/muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Selite , 300 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Selite

• bosh

• kat 2

• 💶 300 euro/muaj

 

 

✨Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera 2+1, me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin e 2 .

Apartamenti jepet i pamobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 29 Gusht, 2023 at 3:04 pm
 • ID e pronës: MRE-16170
 • Çmimi: € 300/muaj
 • Sip. e pronës: 75 m²
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Selitë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rei Prrenjasi
 • Rei Prrenjasi
Whatsapp +355692040258