Apartament me qera 2+1+2 te Pallati me Shigjeta , 600€

 • € 600
Pallati me Shigjeta, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament me qera 2+1+2 te Pallati me Shigjeta , 600€

Pallati me Shigjeta, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 2+1+2, te pallati me shigjeta , 600€

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: te pallati me shigjeta, rruga e kavajes

• i Mobiluar e kompletuar

• Kati 9 me ashensor

• Pallat i ri

• 600 €/ muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1+2 me siperfaqe 120 m² ne katin e 6 te nje pallti te ri.Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhome gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes, 2 tualete. Eshte totalisht i mobiluar.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

 

Detajet

Publikuar më 11 Dhjetor, 2023 në 3:36 pm Përditësuar 11 Dhjetor, 2023 at 3:36 pm
 • ID e pronës: MRE-22796
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
 • Kati: 9
 • Adresa Pallati me Shigjeta, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135