Apartament Me Qera 2+1+2+2Blk, Astir, 300 Euro

 • € 300
Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament Me Qera 2+1+2+2Blk, Astir, 300 Euro

Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2+2Blk, Astir, 300 euro

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: Rruga Loni Ligori

• Pjeserisht e Mobiluar

• Kati 3

• pallat i ri

•  300 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor, me siperfaqe 100m².Ambienti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, kuzhina dhe dhoma e ndenjes, dy tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti jepet bosh vetem me kundrabufen.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Shkurt, 2024 në 11:31 am Përditësuar 9 Shkurt, 2024 at 11:33 am
 • ID e pronës: MRE-30097
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256