Apartament Me Qera 2+1+2+2Blk, Astir, 350 Euro

 • € 350
Rruga Foto Xhavella, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament Me Qera 2+1+2+2Blk, Astir, 350 Euro

Rruga Foto Xhavella, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2+Blk, Astir, 350 euro

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: Rruga Foto Xhavella

• Bosh

• Kati 6

• pallat i ri

•  350 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor, me siperfaqe 110m².Ambienti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, kuzhina dhe dhoma e ndenjes, dy tualete dhe ballkoni. Apartamenti jepet bosh vetem me kundrabufen.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Dhjetor, 2023 në 11:33 am Përditësuar 22 Dhjetor, 2023 at 11:33 am
 • ID e pronës: MRE-23767
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Foto Xhavella, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256