Apartament Me Qera 2+1+2+blk, Brryl, 500 Euro i diskutueshem.

 • € 500
Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament Me Qera 2+1+2+blk, Brryl, 500 Euro i diskutueshem.

Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2+blk, Brryl, 500 euro i diskutueshem.

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: Brryl

• Bosh

• Kati 2

• pallat i ri

•  500 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1+2 ne katin e 2 te nje pallati te ri me siperfaqe 100m².Ambienti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, kuzhina dhe dhoma e ndenjes dy tualete dhe ballkoni. Apartamenti jepet bosh .

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTAT

Detajet

Përditësuar 14 Shtator, 2023 at 8:31 am
 • ID e pronës: MRE-16888
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Brryli

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256