Apartament Me Qera 2+1+2+Blk, Rruga e Elbasanit ,850 Euro

 • € 850
Rruga Pjetër Budi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament Me Qera 2+1+2+Blk, Rruga e Elbasanit ,850 Euro

Rruga Pjetër Budi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 850

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira, Apartament 2+1+2+Blk, Rruga e Elbasanit ,850 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Pjeter Budi

• I mobiluar

• Kati 2

• Pallat i Ri me Ashensor

• 💶 850 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 100m² Apartamenti është i pozicionuar në Rrugen e Elbasanit. Apartamenti ofrohet i mobiluar ,i investuar ne cdo detaj dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit , 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Janar, 2024 në 10:06 am Përditësuar 18 Janar, 2024 at 10:07 am
 • ID e pronës: MRE-26234
 • Çmimi: € 850
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Pjetër Budi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256