Apartament Me Qera 2+1+2wc, Rruga Kongresi Lushnjes, perball Square 21 ,600 Euro/Muaj

 • € 600/Muaj
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament Me Qera 2+1+2wc, Rruga Kongresi Lushnjes, perball Square 21 ,600 Euro/Muaj

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 600/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira, Apartament 2+1+2wc, Rruga Kongresi Lushnjes, perball Square 21 ,  600 Euro/Muaj

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Kongresi Lushnjes, perball Square 21

• I mobiluar

• Kati 1

• Pallat ekzistues

• 💶 600 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+2wc, me një sipërfaqe 75 m2 dhe gjendet në katin e 1 te nje pallati ekzistues ne Rrugen Kongresi Lushnjes prane Square 21. Apartamenti ofrohet i mobiluar ,i investuar ne cdo detaj dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit , 2 dhoma gjumi dhe 2 tualet.

Apartamenti lirohet me date 6 tetor.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 28 Shtator, 2023 at 3:14 pm
 • ID e pronës: MRE-17113
 • Çmimi: € 600/Muaj
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rei Prrenjasi
 • Rei Prrenjasi
Whatsapp +355692040258