Apartament Me Qera 2+1+blk, Astir, 300 Euro

 • € 300
Rruga Aleksandri i Madh, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Rented

Apartament Me Qera 2+1+blk, Astir, 300 Euro

Rruga Aleksandri i Madh, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+blk Astir, 300 euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Aleksandri i Madh

• Bosh

• Kati 1

• pallat i ri

•  300 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 1 te nje pallati te ri me siperfaqe 100m².Ambienti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, kuzhina dhe dhoma e ndenjes nje tualet dhe ballkoni. Apartamenti jepet bosh vetem me kundrabufen.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 29 Shtator, 2023 at 7:58 am
 • ID e pronës: MRE-17082
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Aleksandri i Madh, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tiranë
 • Zona Astir

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256