Apartament Me Qera 2+1+BLK, Astir, 450 Euro

 • € 450
Rruga Sokrat Miho, Astir, Lagjja e Re (Mëzez), Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament Me Qera 2+1+BLK, Astir, 450 Euro

Rruga Sokrat Miho, Astir, Lagjja e Re (Mëzez), Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+BLK Astir, 450 euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Sokrat Miho

• i mobiluar

• Kati 7

• pallat i ri

•  450 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor me siperfaqe 88 m² ne pallatet e Fratarit. Ambienti eshte i organizuar nga  dy dhoma gjumi, kuzhina dhe dhoma e ndenjes nje tualet dhe ballkoni. Ka mundesi parkimi. Hyrja eshte e sapo mobiluar me arredim bashkekohor me kushte shume te mira.Eshte i pabanuar ndonjehere. Preferohen cift ose familje.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 15 Nëntor, 2023 at 4:00 pm
 • ID e pronës: MRE-20275
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 88 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Adresa Rruga Sokrat Miho, Astir, Lagjja e Re (Mëzez), Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256