Apartament Me Qera 2+1+Blk ,Rruga e Durresit , 700 Euro i diskutueshem

 • € 700
Rruga Mihal Duri, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament Me Qera 2+1+Blk ,Rruga e Durresit , 700 Euro i diskutueshem

Rruga Mihal Duri, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+Blk, Rruga e Durresit, 700 euro i diskutueshem

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Mihal Duri

• i mobiluar

• Kati 5

• pallat i ri

• 💶 700 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 117m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, i mobiluar tërësisht me mobilim bashkekohor dhe përbëhet 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambienti i gatimit,  ballkoni dhe tualeti. I pajisur me kondicioner .

 

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 12 Tetor, 2023 at 10:45 am
 • ID e pronës: MRE-18076
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 117 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Adresa Rruga Mihal Duri, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256