Apartament Me Qera 2+1+Blk, Yzberisht, 400 Euro

 • € 400
Rruga Rexhep Shala, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament Me Qera 2+1+Blk, Yzberisht, 400 Euro

Rruga Rexhep Shala, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1 Yzberisht, 400 euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Rexhep Shala

• i mobiluar

• Kati 8

•  400 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor, me siperfaqe 105 m² ne rrugen Rexhep Shala . Ambienti eshte i organizuar nga  dy dhoma gjumi, kuzhina dhe dhoma e ndenjes nje tualet dhe 2 ballkone.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 25 Tetor, 2023 at 12:16 pm
 • ID e pronës: MRE-19098
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 105 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Adresa Rruga Rexhep Shala, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256