Apartament me Qera 2+1+Verande, Rruga Ibrahim Rrugova, 1200 Euro i diskutueshem

 • € 1,200/muaj
Rruga Ibrahim Rugova, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament me Qera 2+1+Verande, Rruga Ibrahim Rrugova, 1200 Euro i diskutueshem

Rruga Ibrahim Rugova, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 1,200/muaj

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, tek Rruga Ibrahim Rrugova, 1200 Euro i diskutueshem

 

• Tipologjia: 2+1+verande

• Adresa: Rruga Ibrahim Rrugova, Bllok

• i Mobiluar

• Kati 9 me ashensor

• 1200 euro/muaj

 

Informacione rreth prones:

Jepet me qira Apartament 2+1+blk, me siperfaqe prej 130 m².

Apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkone ,ambjent gatimi   . Ofrohet totalisht i mobiluar, sistem ngrohje/ftohje, , lavatrice. Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe te preferuar per banim me te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 23 Gusht, 2023 at 9:46 am
 • ID e pronës: MRE-15815
 • Çmimi: € 1,200/muaj
 • Sip. e pronës: 130 m²
 • Sip. totale: 130 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Ibrahim Rugova, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Blloku

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rei Prrenjasi
 • Rei Prrenjasi
Whatsapp +355692040258