Apartament me Qera 2+2+2, Astir- 2 Palmat, 350 Euro, i pamobiluar

 • € 350/muaj
Qera Oferta më e mirë

Apartament me Qera 2+2+2, Astir- 2 Palmat, 350 Euro, i pamobiluar

 • € 350/muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+2+2Blk,Astir- 2 Palmat, 350 Euro

 

• Tipologjia: 2+2+2Blk

• Adresa: Astir- 2 Palmat

• i pamobiluar

• Kati 2

• pallat i ri, me ashensor

• 💶 350 euro

• Kerkohet 1 muaj qera dhe 2 parapagim

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+2, me një sipërfaqe prej 110m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti është i pamobiluar  dhe përbëhet nga korridori shperndares, 2 dhomat e ndenjes, ambienti i gatimit,  , 2 tualete dhe 2ballkoni i bollshem .

me ndricim gjate gjithe dites.

Pallat i pocizonuar ne Unaze, ngjitur ka stacionin e disa linjave kryesore te Tiranes sic jane Unaza dhe Tirana e Re.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

Detajet

Përditësuar 9 Nëntor, 2023 at 3:29 pm
 • ID e pronës: MRE-17624
 • Çmimi: € 350/muaj
 • Sip. e pronës: 110 m²
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Adresa

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258