Apartament Me Qera 3+1, Rruga Sokrat Miho,Astir. 550 euro

 • € 550
Rruga Sokrat Miho, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament Me Qera 3+1, Rruga Sokrat Miho,Astir. 550 euro

Rruga Sokrat Miho, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 3+1, rruga Sokrat Miho, 550€

• Tipologjia: 3+1

• Adresa:  rrugaSokrat Miho,Astir

• E Mobiluar e kompletuar

• Kati 8 me ashensor

• 600 €/ muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 3+ 1, me siperfaqe 115m² ne katin e 8 te nje pallati.Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhome gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes jane me vete,1 dhome tharje dhe garderope, 1 tualet . Eshte totalisht e mobiluar.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 23 Dhjetor, 2023 në 10:29 am Përditësuar 5 Janar, 2024 at 1:48 pm
 • ID e pronës: MRE-23851
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 115 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 8
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Sokrat Miho, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121