Apartament me Qera 3+1+2 Don Bosko-Vizion+, 600 Euro

 • 600 Lek/muaj
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament me Qera 3+1+2 Don Bosko-Vizion+, 600 Euro

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 600 Lek/muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me Qera, Apartament 3+1+2, Don Bosko, 600 Euro

• 5 ambjente

• Adresa: Don Bosko-Vizion+

• Kati 7 me ashensor

• Pallat

• 600 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet Apartament me qera i pershtatshem per familjar , me nje siperfaqe prej 140m²  ne Don Bosko. Ambjenti eshte totalisht i investuar, . Ai organizohet  ne 5 ambiente te ndara, ballkoni dhe 2 tualete.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 dhe disponon ashensore.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 5 Shtator, 2023 at 12:02 pm
 • ID e pronës: MRE-16485
 • Çmimi: 600 Lek/muaj
 • Sip. e pronës: 140 m²
 • Sip. totale: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Don Bosko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rei Prrenjasi
 • Rei Prrenjasi
Whatsapp +355692040258