Apartament me Qera 3+1+2+2 Blk , Rruga Jordan Misja, 400 Euro

 • € 400/muaj
Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament me Qera 3+1+2+2 Blk , Rruga Jordan Misja, 400 Euro

Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 400/muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 3+1, Rruga Jordan Misja

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Rruga Jordan Misja

• I pamobiluar

• Kati 5

• pallat i ri

• 💶 400 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Apartament 3+1 ne Rruga Jordan Misja, . Apartamenti është i pamobiluar 3+1+2+2 ballkon . Apartamenti eshte i perbere nga 4 ambjente, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe ka ashensor.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 25 Korrik, 2023 at 8:43 am
 • ID e pronës: MRE-14566
 • Çmimi: € 400/muaj
 • Sip. e pronës: 120 m²
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Jordan Misja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rei Prrenjasi
 • Rei Prrenjasi
Whatsapp +355692040258