Apartament me Qera 3+2, 21 Dhjetori-Kompleksi Kontakt ,950 Euro

 • € 950/muaj
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament me Qera 3+2, 21 Dhjetori-Kompleksi Kontakt ,950 Euro

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 950/muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira, Apartament 3+1, 21 Dhjetori-Kompleksi Kontakt ,950 Euro

 

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: 21 Dhjetori-Kompleksi Kontakt

• I mobiluar

• Kati 2

• Pallat i Ri me Ashensor

• 💶 950 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+2, me një sipërfaqe 114 dhe gjendet në katin e 2 te nje pallati te ri ne kompleksin Kontakt . Apartamenti ofrohet i mobiluar ,i investuar ne cdo detaj dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit , 3 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Disponon vend parkimi .

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 20 Shtator, 2023 at 1:32 pm
 • ID e pronës: MRE-16985
 • Çmimi: € 950/muaj
 • Sip. e pronës: 114 m²
 • Sip. totale: 114 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rei Prrenjasi
 • Rei Prrenjasi
Whatsapp +355692040258