Apartament me qera, Inxhinieria e Ndertimit, 360 euro/muaj

 • € 360/muaj
Rruga Ndre Mjeda, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Qera
Rruga Ndre Mjeda, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 360/muaj

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, Inxhinieria e Ndertimit, Tirane , 360 euro/muaj

• Tipologjia: 1+1+ oborr
• Adresa: Inxhinieria e Ndertimit
• E mobiluar
• Kati i pare, vile 3 kateshe
• 💶 360 euro/muaj

✨ Informacione rreth prones

Jepet me qira apartament 1+1 tek Inxhinieria e Ndertimit. Ndodhet ne katin e pare te nje vile tre kateshe dhe ka oborr me vete dhe hyrje me vete. Ka tipologji 1+1, me organizim sallon ndenje+kuzhine, dhome gjumi, tualet. Ofrohet e mobiluar me cdo gje. Ndodhet ne nje zone shume te preferuar dhe te kerkuar per banim.
Per informacione me te detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10985
 • Çmimi: € 360/muaj
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Ndre Mjeda, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Inxhinieria e Ndertimit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Morina Real Estate
 • Morina Real Estate