Apartament me Qera ish-Fusha Aviacionit, 400€

 • € 400
Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Rented

Apartament me Qera ish-Fusha Aviacionit, 400€

Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1+ballkon, Is-Fusha e Aviacionit, 400 Euro

 

• Tipologjia: 1+1+ballkon

• Adresa: Rruga Dritan Hoxha

• i Mobiluar

• Kati 6

• 400 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1 ne kat te 6, me siperfaqe prej 65 m².

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje+ kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte shume te mira. Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe te preferuar per banim me te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 19 Korrik, 2023 at 1:41 pm
 • ID e pronës: MRE-13769
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Gesana Morina
 • Gesana Morina
Whatsapp +355692040518