Apartament me qera, Ish Parku i Autobusave, Tirane 35.000 lek/muaj

 • muaj 35,000 Lek
Ish-Parku i Autobuzave, Rruga Dëshmorët e Fekenit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera
Ish-Parku i Autobuzave, Rruga Dëshmorët e Fekenit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • muaj 35,000 Lek

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, Ish Parku i Autobusave, Report TV, Tirane , 35.000 lek/muaj

• Tipologjia: 2+1
• Adresa: Ish Parku i Autobusave, Report TV, Tirane
• Totalisht e investuar dhe e mobiluar
• Kati i peste
• 💶 35.000 lek/muaj

✨ Informacione rreth prones

Jepet me qira apartament 2+1 , Ish Parku i Autobusave, Report TV, Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati. Ka tipologji 2+1, me organizim sallon ndenje+kuzhine, 2 dhoma gjumi (dhome matriomoniale + dhome gjumi me 2 krevate tek), tualet. Apartamenti eshte i mobiluar me cdo gje te re dhe totalisht i investuar, sapo jane bere te gjitha punimet, me kondicioner. Ndodhet ne nje zone shume te preferuar dhe te kerkuar per banim.
Per informacione me te detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10987
 • Çmimi: muaj 35,000 Lek
 • Sip. e pronës: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Ish-Parku i Autobuzave, Rruga Dëshmorët e Fekenit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Ish Parku i Autobusave Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Morina Real Estate
 • Morina Real Estate