Apartament Me Qira 1+1 , 450 euro

 • € 450
Rruga Besim Daja, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament Me Qira 1+1 , 450 euro

Rruga Besim Daja, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1,rruga Besim Dajai, 450 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Besim Daja

•  I mobiluar

• Kati 1

• 💶 450 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1 me një sipërfaqe prej 66 m2 dhe gjendet në katin 1 të një pallati.

Apartamenti  jepet i mobiluar me te gjitha paisjet   dhe organizohet  nga salloni i ndenjes dhe  ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, 1 tualet.

 

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Nëntor, 2023 at 1:42 pm
 • ID e pronës: MRE-20737
 • Çmimi: € 450
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Rruga Besim Daja, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121