Apartament 1+1 me qira, Ali Demi, 450 euro/muaj

 • € 450/muaj
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 450/muaj

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, Ali Demi , 450 euro/muaj

• Tipologjia: 1+1+ballkon
• Adresa: Ali Demi, Pallati Vind
• Arredim modern
• Kati 6, Ashensor
• 💶 450 euro/muaj

✨ Informacione rreth prones

Jepet me qira apartament 1+1+ballkon në Ali Dem, tek Pallati Vind. Apartamenti ka siperfaqe 65 m2 dhe tipologji 1+1, me organizim sallon ndenje+kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 6 me ashensor. Ofrohet e mobiluar me cdo gje te re dhe eshte totalisht e investuar. Disponon 2 kondicionere ne cdo dhome.
Per informacione me te detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10751
 • Çmimi: € 450/muaj
 • Sip. e pronës: 65 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Ali Demi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Morina Real Estate
 • Morina Real Estate