Apartament Me Qira 1+1 ,Ish Fusha E Aviacionit , 450Euro

 • € 450
Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament Me Qira 1+1 ,Ish Fusha E Aviacionit , 450Euro

Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Ish fusha e Aviacionit, 450Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Ish fusha e Aviacionit

• I mobiluar

• Kati 10 ashensor

• pallat i ri

• 💶 400 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 80m² dhe gjendet në katin e 10 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit,  dhoma e gjumit dhe tualeti. nqs behet pagesa per 1 vit cmimi behet 400 Euro.

 

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Janar, 2024 në 2:42 pm Përditësuar 23 Janar, 2024 at 2:42 pm
 • ID e pronës: MRE-27342
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2023
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Kati: 10
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258