Apartament Me Qira 1+1 ,Kodra E Diellit , 650Euro

 • € 650
Rruga Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament Me Qira 1+1 ,Kodra E Diellit , 650Euro

Rruga Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Kodra E Diellit, 650Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa:Kodra E Diellit,

• I mobiluar

• Kati 5

• pallat i ri

 

• 💶 650 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 120m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri me ashensor.

 

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit dhe tualeti. Parkim i perfshire

 

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 29 Janar, 2024 në 11:05 am Përditësuar 29 Janar, 2024 at 11:05 am
 • ID e pronës: MRE-28115
 • Çmimi: € 650
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256