Apartament Me Qira, 1+1, QSUT-PEDIATRIA, 350 Euro

 • € 350
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament Me Qira, 1+1, QSUT-PEDIATRIA, 350 Euro

Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, QSUT-PEDIATRIA, 350 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Xhanfize Keko, Prane Pediatrise

• I mobiluar

• Kati 3

• 350 euro/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament, me një sipërfaqe prej 55 m² dhe gjendet në katin 3.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit,  dhoma e gjumit, korridori dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Dhjetor, 2023 në 11:35 am Përditësuar 22 Janar, 2024 at 10:20 am
 • ID e pronës: MRE-23340
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhuljo Bregu
 • Xhuljo Bregu
Whatsapp +355692040518