Apartament me qira 1+1 te kodra e diellit 390Euro

 • € 390
Bill Clinton Street, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament me qira 1+1 te kodra e diellit 390Euro

Bill Clinton Street, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 390

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, prane kodra e diellit  390 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: prane bill klinton tek kodra e diellit
 • I mobiluar
 • Cmimi 390 euro/muaj

Informacion mbi Pronën:
Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 65 m² . Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

Detajet

Publikuar më 27 Nëntor, 2023 në 3:37 pm Përditësuar 11 Dhjetor, 2023 at 3:15 pm
 • ID e pronës: MRE-21609
 • Çmimi: € 390
 • Sip. totale: 65 m²
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit
 • Kati: 4
 • Adresa Bill Clinton Street, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Farke

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135