Apartament me qira 1+1+bllk,Rruga Bardhyl ,prane Fakultetit te Mjeksise, 400 Euro/Muaj.

 • € 400/Muaj
Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Rented
Apartament me qira 1+1+bllk,Rruga Bardhyl ,prane Fakultetit te Mjeksise, 400 Euro/Muaj.
Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 400/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+Blk, Rruga Bardhyl, prane Fakultetit te Mjeksise 400 euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Bardhyl prane Fakultetit te Mjeksise

• I mobiluar

• Kati 3

• Pallat ekzistues

• 💶 400 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 55 m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati ekzistues.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 21 Gusht, 2023 në 4:48 pm Përditësuar 3 Tetor, 2023 at 10:48 am
 • ID e pronës: MRE-15791
 • Çmimi: € 400/Muaj
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544