Apartament Me Qira 2+1, Rruga Kongresi Manastirit, 450 Euro/Muaj

 • € 450/Muaj
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Rented

Apartament Me Qira 2+1, Rruga Kongresi Manastirit, 450 Euro/Muaj

Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 450/Muaj

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, Rruga Kongresi Manastirit, 450 Euro/Muaj

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Kongresi Manastirit, prane Gjimnazit ”Andon Zako Çajupi”

• E mobiluar

• Pallat ekzistues

• Kati 4

• 450 Euro /muaj

 

✨ Informacione rreth prones:

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe prej 70m² dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues.

Apartamenti eshte i organizuar shume mire dhe perbehet nga salloni i ndejnes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe tualeti. Ai ofrohet teresisht i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 9 Tetor, 2023 at 4:03 pm
 • ID e pronës: MRE-17416
 • Çmimi: € 450/Muaj
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl, Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Brryli/Rruga Bardhyl

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257